Hakkımızda

            Üniversitenin insan hayatındaki önemi büyüktür. Gerek eğitim gerekse yetişkin hayata hazırlık alanında büyük adımlar atılıp kişinin kendini geliştirdiği bir mekân olarak üniversiteler kaliteleri ve sundukları imkânlar ile de birbirlerinden ayrılmaktadır.  Türkiye’de üniversite sınavında istenilen sonuç elde edilemediğinde öğrenci maalesef ya bir senesini tekrar sınava hazırlanarak kaybetmekte ya da vakit kaybetmemek için hayatı boyunca hayalini kurduğu iş kolu yerine başka bir işte uzmanlaşacağı bir okula yönlenmektedir. Bu olumsuzlukları önlemek adına aileler öğrencilerini yurtdışı üniversitelere gönderme yoluna başvurmaya başlamışlardır. Bu istek kolaylıkla gerçekleştirilebilse bile, sürece ülkeler arası diplomasiden ve yabancı ülkedeki işleyiş tecrübesinden yoksun olarak başlandığında çoğu zaman olumsuz sonuçlar alınmakta veya çok uzun haberleşme ve teyitleşmeler gerekmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1993 senesinden günümüze kadar geliştirdiği 20 seneyi aşkın yöntemler ve edindiği tecrübe ile öğrencilerini yurtdışında istedikleri üniversiteye yerleştirme bazında büyük başarılar kaydetmiş köklü bir şirkettir.

            Dünyanın onlarca ülkesindeki birçok üniversiteye kolay yoldan kayıt imkânı sağlayan şirket, süreçte aile ve öğrencilere her adımda yardımcı olup yol göstermektedir. Alanında uzman yurtdışı rehberlik personelleri ile yurtdışı üniversite kararının alındığı andan okula birebir kayıt ve sonrasına kadar öğrencinin yanında olup herhangi bir zorluk yaşanmaması için elinden geleni yapmaktadır. EuroStar Danışmanlık Hizmetleri, Türkiye’deki birçok benzer şirketin aksine öğrenci üniversite başlayana kadar değil, asıl başladıktan sonraki zorlu öğrenim ve başka bir ülkede yaşamak anlamında karşısına çıkan zorlukları çözmekte yardımcı olmaktadır.

            Gerekli belgelerin kişiden temin edilmesiyle beraber tercüme ve resmi damga prosedürlerini çalışanları tarafından hızlı bir şekilde hallolmasını sağlayan şirket bu tarz prosedürler ile sizi yormamaktadır. Dokümanların gerekli adrese bizzat elden teslimi ve takibini de detaylı olarak gerçekleştiren şirket sonuç alınır alınmaz sizinle bağlantı kurmakta ve bir sonraki aşama için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

            Özellikle çoğu öğrencinin zorlandığı ve eksik belge ve dokümanlar yüzünden ulaşamadığı vize basamağında ise tamamen kurallara uygun hareket edilmesi sağlanarak red alma olasılığı minimuma indirilir. Aynı şekilde oturma izni alırken de o ülkedeki EuroStar yurtdışı yetkili personelimiz birebir yanınızda olacağından herhangi bir sorun çıkması önlenmiş olacaktır.       

            Ülkeye ilk girişte şehir tanınmadığı ve ulaşımda sıkıntı yaşanabileceğinden özel arabanız sizi havaalanında bekliyor olacaktır. Görevli şoförünüz sizi ufak bir şehir turunun ardından kalacağınız apart daire veya yurda bizzat götürerek yerleşiminizi sağlayacaktır. Bu ve benzeri hizmetler sayesinde benzerlerinden ayrılan EuroStar Danışmanlık öğrenci ve velilere birinci sınıf hizmet sunmaya var gücüyle devam etmektedir.
 
            Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.